KONST / Litografier / Färglitografi 14623408
nr 1462 3408
Färglitografi
Efter Carl Larsson, På Vikingatåg i Dalom, 61x91cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 67x98cm. Ej signerad
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:43:02
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)